Zamów Online pyszne jedzenie na dowóz we Wrocławiu 

Petis Fours Cafe

W ofercie Lokalu Petits Fours znajdziecie zarówno dania na gorąco, które idealnie sprawdzą się na śniadanie, obiad jak i typowe jedzenie delikatesowe np. łosoś wędzony, chorizo, pieczywo itp. Dzięki systemowi zamówień online nie trzeba już wychodzić z domu, żeby zamówić smaczne jedzenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu na stronie: https://www.petitsfours.pl/restauracja/petits-fours-cafe

Najlepsze wrocławskie dania na śniadanie obiad, kolacje dostępne na wynos

Szukasz inspiracji co zjeść na śniadanie? Standardowa jajecznica, czy bułka z szynką i serem to dla Ciebie za mało? Idealnie dla Ciebie w takim wypadku sprawdzą się np. kanapka z żeberkiem wieprzowym, cheddarem i piklowaną czerwoną cebulą, chałka bulgogi, Kanapka z boczniakami i truflami, z jajkiem poszetowym oraz szczypiorkiem. Te i inne nasze specjały znajdziecie na stronie: https://www.petitsfours.pl/restauracja/petits-fours-cafe#menu-kanapki-na-cieplo-dania-glowne. Wystarczy złożyć zamówienie online, a niestandardowe śniadanie bądź obiad znajdą się na Twoim stole. Zapraszamy.

Jakie jedzenie na dowóz we Wrocławiu zamówić w Petists Fours?

Wszystko zależy od tego co w danym momencie jest Ci potrzebne. Na naszej stronie możesz zamówić zarówno artykuły delikatesowe jak i dania śniadaniowe, obiadowe, przekąski, desery, sałatki, napoje.

Dostawa jedzenia – zamów przez internet z ekspresową dostawą!

Jedzenie dowozimy na cały Wrocław - min. na centrum, Krzyki, Psie Pole, Śródmieście, Grabiszyn, Oporów, Wrocław południe. Jeżeli nie jesteś pewny, czy obsługujemy Twój obszar wystarczy przejść na stronę: https://www.petitsfours.pl/dostawa i podać swój adres.